BestFilmeu Logo

Veiklos sritys

Kino filmų platinimas

„BestFilm.eu“ OÜ yra Estijos kapitalo kino filmų platintoja, 2015 m. įsteigta Estijoje. Pagrindinė bendrovės veiklos sritis — kino filmų platinimas Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje.

Mūsų partneriai yra visi didieji Baltijos šalių kino teatrai ir jų tinklai — „Forum Cinemas“, „Cinamon“, „Solaris Kino“, „MultiKino“. Mums priklauso išskirtinės platinamų filmų rodymo kino teatruose ir televizijoje, DVD leidybos teisės. Dažniausiai įsigijame išskirtines teises filmą platinti visose Baltijos šalyse.

Jei norite susipažinti su mūsų platinamų fimų sąrašu, kviečiame apsilankyti mūsų interneto svetainėje http://www.bestfilm.eu/rodytifilmai

Jei turite mums klausimų, pastabų ar bendradarbiavimo pasiūlymų, maloniai prašome kreiptis žemiau nurodytais adresais ir telefonais.

Bendrovė „BestFilm.eu“ OÜ yra atvira bendradarbiavimui su naujaus partneriai ir įdomiems projektams kino filmų platinimo ir reklamos.

Taip pat galime jums pasiūlyti skaitmeninio kino laboratorijos paslaugas. Smulkesnę informaciją rasite tinklalapyje http://www.dcplab.eu

„Best Film“ UAB
Įmonės kodas: 304101918
VAT: LT100009706117
el. paštas: info@bestfilm.eu
Tel.: (+370) 65010021
Adresas: Švitrigailos g. 11K-109 (Naujamiestis), 03228 Vilnius

BestFilm.eu Logo