BestFilmeu Logo

Firma BestFilm.eu OÜ on filmi levitamisega tegelev ettevõte, mis on asutatud 2009 aastal Eestis ja põhineb Eesti kapitalil. Põhitegevuseks on filmide levitamine Eesti, Läti ja Leedu territooriumil. 

Meie partnerid – kõik Baltikumi suurimad kinoketid ja kinod: Forum Cinemas, Cinamon, Solaris Kino, MultiKino.
Meie valduses on kino-, televisiooni- ja DVD õigused meie projektidele. Tavaliselt on õiguste territooriumiks kogu Baltikumi territoorium.

Selleks, et näha filme, mida me levitame, külastage palun meie kodulehte http://www.bestfilm.eu/filmid

Kui Teil tekkisid küsimused, märkused, ettepanekud koostööks, siis leiate meie kontaktid allpool.

BestFilm.eu on alati valmis uuteks partnerlussuheteks, on avatud koostööks ja projektideks nii filmi levitamise kohta kui ka reklaamimiseks.

Samuti pakume Teile meie kvaliteetse digitaalse laboratooriumi (Digital Cinema laboratoorium) teenused. Kogu info sellest võite leida kodulehel http://www.dcplab.eu

Ametlikud rekvisiidid BestFilm.eu OÜ:
Registrikood 12521626
KMKR: EE101657006
e-mail: info@bestfilm.eu
Tel. (+372) 6801280
Kopli 72d (3 korrus), 10412 Tallinn, Estonia  BestFilm.eu (SmartWay Systems OÜ)
aastas 2011 ettevõtluspäeva raames osales konkursil „Tallinna ettevõtlusauhinnad 2011”!
Saime kätte teine koht!
Kategoorias „SÄRAV STARTIJA”!

Tallinna linn on traditsiooniliselt sügiseti toimuva Tallinna ettevõtluspäeva raames tunnustanud kohalikke ettevõtjaid ja ettevõtluse arendajaid. Konkursi eesmärgiks on edendada ettevõtlikkust ning tutvustada laiemale üldsusele tegusaid ettevõtteid ja organisatsioone. 

Konkursi raames tunnustatakse parimat ettevõtlust või turismi soosivat kinnisvaraalast arendusprojekti, ettevõtetevahelist koostööprojekti, alustavat ettevõtet, turismitegu, töökohtade loojat ning vastutustundlikku ettevõtet. Vastutustundliku ettevõtte konkursi raames antakse juba neljandat aastat välja ka laste- ja noortesõbraliku ettevõtte eriauhind.

BestFilm.eu Logo