„GRAŽUOLĖ IR SEBASTIANAS. NAUJOJI KARTA“ 
(Belle and Sébastien: The New Generation)
Žiūrėkite kino teatruose nuo 2023.05.05

Prancūzija, 2022
Režisierius: Pierre Coré
Scenarijaus autoriai: Cécile Aubry,
Alexandre Coffre, Pierre Coré
Trukmė: 96 min
Žanras: nuotykių, šeimos
Vaidina: 
Robinson Mensah Rouanet,
Michèle Laroque, Caroline Anglade,
Alice David, Noa Faure-Duval,
Lou Lambrecht, Aurélien Recoing,
Syrus Shahidi, Eloan Bernasconi-Straub,
Alois Pedrono, Noam Grasset  

IMDb

Sebastijanas yra visiškai normalus, eilinis didmiesčio dešimtmetis: nemėgsta mokyklos, krečia išdaigas, važinėjasi riedlente ir leidžia laiką su draugais. Tad motinos sprendimas vasaros atostogų metu jį „iškišti“ senelei ir tetai, gyvenančioms kalnuose, Sebastijanui labai nepatinka. Bet ar kas nors klausia dešimtmečio nuomonės? Taigi.

Pirmos dienos kalnuose patvirtina blogiausias Sebastijano nuojautas: purvas, laukai (riedlente nepasivažinėsi) ir avys – daugybė avių, kurias dar ir ganyti reikia. Žodžiu, nuotaika visiškai subjūra. Vis tik netikėtas susitikimas su iš pradžių siaubą Sebastijanui įvariusiu padaru – didžiuliu baltu šunimi – viską pakeičia. Netrukus berniukas išsiaiškina, kad tas „baisus“ padaras yra Pirėnų kalnų šuo, vardu Gražuolė ir visai nėra baisus. Priešingai – itin draugiškas, tik nepatiklus, nes yra skriaudžiamas savo šeimininko.

Sužinojęs tiesą ir pamažu susidraugavęs su Gražuole, geraširdis berniukas tiesiog negali kęsti tokios neteisybės ir pasiryžta padaryti viską, kad padėtų savo naujajai draugei. Sebastijano ir Gražuolės laukia daugybė nuotykių, pavojų, džiaugsmo ir beprotiškiausia bei įsimintiniausia vasara jų abiejų gyvenime.

Kinuose nuo gegužės 5 d.
BestFilm.eu Logo