STEBUKLŲ KNYGA 
(The Book of Wonders)
Žiūrėkite kino teatruose nuo 2024.06.07


   

Prancūzija, 2023
Režisavo: Lisa Azuelos
Scenarijaus autoriaiJuliette Sales,
Julien Sandrel, Fabien Suarez
Trukmė
: 98 min
Žanras: drama
Vaidina: Alexandra Lamy, Muriel Robin,
Hugo Questel, Xavier Lacaille
Martine Schambacher, Hiroki Hasegawa
Ellie
   
IMDb

„Stebuklų sąrašas“. Jaudinanti drama apie gydančią svajonių galią.
12-mečiui patekus į komą, vaiko svajones imasi įgyvendinti jo mama.
Jaudinanti drama „Stebuklų sąrašas“.

Prancūzų dramoje „Stebuklų sąrašas“ – jaudinanti ir netradicinė motinos kova už savo sūnų.
Gerumo ir šilumos kupina prancūzų juosta „Stebuklų sąrašas“ moko neatidėlioti savo svajonių.

Nors ir vieniša 12-mečio paauglio motina, Telma (aktorė Alexandra Lamy) gyvenimu nesiskundžia. Žinoma, ji daug dirba ir yra nuolat užsiėmusi. Tiek daug, kad vieną rytą, lydėdama savo sūnų Luisą į mokyklą, užsižiūri į telefoną ir nepastebi, kaip vaikas iššoka į gatvę, kuria tuo metu važiuoja automobilis.

Ligoninėje, jau sužinojusi, kad Luisas paniro į komą, Telma galėtų padaryti bet ką, kad tik atsuktų laiką atgal. Deja, moteriai tenka susitaikyti su nauja, kaltės pilna realybe. Vieną dieną po sūnaus pagalve ji randa sąsiuvinį, kuriame vaikišku Luiso braižu surašyti dešimt dalykų, kuriuos jis norėtų padaryti, jei pasauliui grėstų neišvengiama pražūtis.

Telmą pamažu apsėda įkyri mintis, kad, norėdama susigrąžinti sūnų, šiame sąraše esančius norus privalo išpildyti ji. Išgyvenusi tai, apie ką svajojo Luisas, ji galės jam papasakoti savo įspūdžius, kuriuos išgirdęs berniukas supras, koks nuostabus šis pasaulis ir užsinorės sugrįžti. Žinoma, dvylikamečio svajonės, kurias įgyvendina 40-metė, neišvengiamai atrodo netikėtai ir kartais juokingai, bet Telmai tai – nė motais. Atradimų ir stebuklų kupinoje kelionėje, nusidriekiančioje nuo Prancūzijos iki Portugalijos ir Japonijos, Telma iš naujo atranda gyvenimo džiaugsmą ir pajunta vidinį ryšį ne tik su sūnumi, bet ir su savimi pačia.

Kinuose nuo birželio 7 d.
BestFilm.eu Logo