Par ko VĒL runā vīrieši
Skatieties Latvijas kinoteātros, sākot no 30.12.2011 
   

Krievija, 2011. gads
Režisors: Dmitrijs Djačenko
Producenti: Rostislavs Haits,
Leonīds Baracs, Sergejs Petreikovs,
Aleksandrs Cekalo
Scenārija autori: Leonīds Baracs,
Sergejs Petreikovs, Rostislavs Haits
Filmas ilgums: 98 minūtes
Žanrs: komēdija
Galvenajās lomās: Kamils Larins,
Aleksandrs Demidovs, Rostislavs Haits,
Leonīds Baracs, 
Aļona Babenko,
Vladimirs Meņšovs
, Jekaterina Vilkova

Kinopoisk,
IMDb

Ģeniālie puiši no „Kvartet I“ komandas aptuveni pirms gada radīja dzirkstošu satīru, ko tauta zibenīgi pieņēma un kuras citāti itin bieži atskan visdažādākajās dzīves situācijās. Draiski, smieklīgi, nebūt ne triviāli veidotā komēdija „Par ko runā vīrieši“ guva fenomenālus panākumus. 

Ir taču amizanti paklausīties, par ko tad īsti runā vīrieši!

Nu, protams, par sievietēm. Tomēr ne tikai – viņi runā arī par darbu, par naudu, par mašīnām, par futbolu, taču galvenokārt tomēr par sievietēm. 

Runā ar neatdarināmu humoru, filigrāni apspēlējot dzīves situācijas, kurās mēs nonākam teju vai ik dienas. Un vēl. No šīm sarunām – tas nu droši kā bankā! – sievietes uzzina par sevi ļoti daudz jauna…

Humora straume, dzirkstoši joki, milzums pozitīvu emociju – panākumi filmai garantēti!

Pēc gada vīrieši turpina runāt, taču tagad jau 31. decembrī. Runā viņi joprojām par sievietēm, kuru filmā kļuvis vairāk (Aļona Babenko, Nonna Grišajeva, Jekaterina Vilkova, Žanna Friske), futbolu, bērniem un, protams, par Jaunā gada (kas tūdaļ būs klāt) svinēšanu. Ko gan lai iesāk, ja mīļotās sievas un draudzenes gaida mājās pie Kamila, rotājot eglīti un klājot galdu, bet vīri pilnīgi nejauši iestrēguši reklāmas aģentūras ofisā, un nav skaidrs, vai pagūs sagaidīt Jauno gadu kopā ar savām sirdspuķītēm?

„Kvartet I“ („Par ko runā vīrieši“, „Radio diena“, „Vēlēšanu diena“) jaunā, asprātīgā Jaungada komēdija – „Par ko VĒL runā vīrieši“.

Varoņi tie paši, humora vairāk, joki vēl smieklīgāki!

No 30. decembra Jaungada komēdija – kinoteātros!

Ar ko viss sākās!
Pirmās filmas treileris – „Par ko runā vīrieši“

BestFilm.eu Logo