Pelnrušķīte
Skatieties Latvijas kinoteātros, sākot no 24.02.2012 
     Piedāvā filmas
„Lielā atšķirība“
veidotāji!
Labestīga un neliekuļota pasaka
jaunā veidolā – 
„Pelnrušķīte“!


Krievija, 2012. gads
Režisors: Antons Bormatovs
Producenti: Aleksandrs Cekalo,
Ruslans Sorokins
Scenārija autori: 
Dmitrijs Zverkovs,
Maksims Tuhaņins, Ruslans Sorokins

Filmas ilgums: 91 minūte
Žanrs: komēdija
Galvenajās lomās: Kristīna Asmusa
Ņikita Jefremovs, Elizabete Bojarska
Nonna Grišajeva, Aleksandrs Cekalo, 
Jurijs Stojanovs, Nikolajs Baskovs

Kinopoisk
IMDb

Filmas varone Maša Krapivina pagaidām vēl nav nekāda skaistule un arī ar neaprakstāmu gudrību nevar lepoties. Parasta meitene, kas, līdzīgi tūkstošiem viņas vienaudžu no visdažādākajām zemes malām, pametusi dzimto provinces pilsētiņu un tiecas iekarot Maskavu. Vakaros mācās, bet no rīta līdz pat vakaram strādā „kaitīgajā ražotnē“ – par istabeni ļoti turīgā ģimenē. Zirņus pārlasīt viņai, protams, nenākas, taču darba pietiek: spēj vien rosīties, lai izdabātu valdonīgajai saimniecei un viņas divām izlepušajām meitām. 

Savukārt Maša, tāpat kā miljoniem citu meiteņu, ir līdz ausīm iemīlējusies populārajā dziedātājā Aleksejā Koroļevičā. Viņa ir Alekseja visfanātiskākā pielūdzēja. Diemžēl – bez jebkādām izredzēm iepazīties ar savu sapņu princi. Tomēr – vajag taču tā notikt! – „dižciltīgā“ ģimene saņem uzaicinājumu uz balli, pareizāk sakot, slēgto vakaru, kur pulcēsies visa valsts kultūras elite, un galvenais – tur uzstāsies VIŅŠ!
 
Kopš šī brīža Maša ir gatava nest jebkādus upurus, lai gūtu iespēju piedalīties šajā pasākumā. Bet kā to panākt? Pelnrušķītei palīgā, protams, nāk pasaku feja Mašas tantes Agnijas, žurnāla „Dzeltenā PRESE“ galvenās redaktores, personā. Viņa ir gatava sadabūt „nabaga radiniecei“ kāroto ielūgumu, taču ar vienu noteikumu: Maša dosies uz pasākumu ar sarežģītu un visnotaļ pikantu žurnālistes uzdevumu… 

Garlaikoties jums neļaus lieliskais aktieru ansamblis:
Kristīna Asmusa, Ņikita Jefremovs, Elizabete Bojarska, Nonna Grišajeva, Aleksandrs Cekalo, Jurijs Stojanovs, Nikolajs Baskovs.

Lieliskas dziesmas filmai sarakstījis Konstantīns Meladze.

Skatieties Baltijas kinoteātros
(Latvijā, Igaunijā – no 24. februāra, Lietuvā – no 2. marta)
pašu jautrāko gada iesākuma komēdiju
par mīlestību, mūžīgajām vērtībām un izmeklētu sabiedrību!
BestFilm.eu Logo