Zvaigžņu suņi
Belka un Strelka
3D


Krievija, 2010. gads
Režisors: Svjatoslavs Ušakovs
Scenārija autori: Džons Čua,
Aleksandrs Talals, Maksims Vozņaks
Producenti: Sergejs Zernovs,
Vadims Sotskovs
Mūzika: Uma2rman
Filmas ilgums: 85 minūtes
Žanrs: animācija, komēdija
Lomas ierunājuši: Anna Boļšova,
Jeļena Jakovļeva, Jevgēņijs Mironovs,
Sergejs Garmašs, Aleksandrs Baširovs,
Ruslans Kuļešovs, Sergejs Juškevičs

IMDb
Kinopoisk

Kurš no mums bērnībā nav sapņojis kļūt par kosmonautu? Vai atceraties, kā vēlējāties aizlidot debesu augstumos pie maģiski mirdzošajām zvaigznēm? Sapņi piepildās!

Jauna, neticami aizraujoša 3D multiplikācijas filma par to, kā bezbailīgie draugi – Belka, Strelka un Veņa – iekaroja kosmosu! 

„Zvaigžņu suņi: Belka un Strelka“ ir ģimenes pilnmetrāžas animācija, bagāta aizraujošiem piedzīvojumiem un neticamiem atklājumiem.

Bez vecuma ierobežojuma! 

Cirka suns Belka sapņo lidot zem cirka kupola, kamēr viņas kolēģe – krancītis Strelka – domā tikai par to, kur dabūt kārtējo smaržīgo kauliņu. Ēdiena meklējumos Strelka dodas kopā ar draugu – žurku Veņu – jokupēteri un nelabojamu romantiķi. Ik mīļu brīdi viņi iekuļas dažnedažādos piedzīvojumos, līdz kādā jaukā dienā viņiem uz galvas uzkrīt cirka raķete, kurā pie vadības pults atrodas Belka. Ar šo nejaušo tikšanos iesākas kosmosa apgūšanas vēsture. 

Astoņdesmit piecas minūtes prieka, pārdzīvojumu, smieklu, turklāt tas vēl nav viss! Multfilma balstīta uz patiesiem notikumiem, tātad solās būt ne vien aizraujoša, bet arī izglītojoša. Ko jaunu uzzinās kā pieaugušie, tā arī bērni!

BestFilm.eu Logo