Filma dublēta latviešu valodā.


Sea Rex 3D –           Jūras dinozauri
(Sea Rex 3D: Journey
to a Prehistoric World)

Lielbritānija, Francija, 2010. gads
Režisori: Ronans Čaplēns,
Paskāls Vongs
Scenārija autori: Ronans Čaplēns,
Paskāls Vongs, Ričards Daulērns

Žanrs: 3D animācija, dokumentālā filma
Filmas ilgums: 41 minūte
Galvenajās lomās: Gijoms Denefs,
Norberts Ferērs, Hloja Hollingsa,
Ričards Raiders, Toms Jangs

IMDb
Kinopoisk

„Sea Rex 3D – Jūras dinozauri“: neticama pavasara pirmizrāde!

„Ar šīs filmas starpniecību piedāvājam skatītājiem doties aizraujošā ceļojumā 200 miljonus gadu senā vēsturē, kad okeānos un jūrās valdīja jūras dinozauri, tikpat lieli kā slavenie tiranozauri!“
– Paskāls Vongs (režisors un filmas producents)


Atklājiet visnoslēpumaināko lappusi planētas Zeme dzīvē!

Kopā ar filmas veidotāju drosmīgo komandu pārcelsimies 200 miljons gadu senā pagātnē – neticamu notikumu pilnā pasaulē. Pirmoreiz mūžā dosimies neaizmirstamā un bīstamā ceļojumā, lai tiktos ar slavenā Juras laikmeta okeāna valdniekiem – gigantiskajiem jūras dinozauriem.

Mūs gaida pārsteidzoši atklājumi par dzīvo dabu senajos aizlaikos un mūsdienās, kā arī neatkārtojamais, elpu aizraujošais zemūdens ainavu skaistums. Izjutīsim vēl nepieredzētu sajūsmu, izzinot planētas Zeme diženo pagātni!

Filmas 3D attēlos Jums detalizēti un smalki atklāsies visa aizvēsturiskā laikmeta eksotika. Mēs Jums dāvāsim jaunu pasauli, par kuras eksistenci Jūs, iespējams, pat nenojautāt…


Ja cilvēks vairāk par visu zemes virsū ir sapņojis ieraudzīt dzīvus dinozaurus, viņa sapņiem ir izredzes piepildīties!

Džulī, kas dievina dinozaurus un okeānu, kopā ar zinātnieku Žaku dodas apbrīnojamā ceļojumā uz aizvēsturisko pasauli! Viņi pakāpeniski atgriezīsies 200 miljonus gadu tālā pagātnē, iepazīstot Triasa, Juras un Krīta periodus, lai atklātu elpu aizraujošu zemūdens pasauli, ko apdzīvo visneiedomājamākās dzīvās radības.

Pat visspilgtākajos sapņos Džulī nebūtu spējusi iedomāties, ka eksistē tādi milzīgi jūras iemītnieki kā pleziozauri (īskakla Liopleirodons un garkaklainais Elasmozaurs), negantie, varānam līdzīgie Mozazauri (Mosasaurus) un vislielākie uz Zemes dzīvojušie jūras rāpuļi – 25 metrus garie, gigantiskie ihtiozauri Šonizauri (Shonisaurus).

Tieši Jums visas šīs radības atdzīvosies uz ekrāna 3D formātā!

Skats, ko nav iespējams aizmirst!

Skatieties kinoteātros 3D formātā no 25. marta!

BestFilm.eu Logo