RIGA (Dublis 1)
(Riga (Take One))
Skatieties Latvijas kinoteātros, sākot no 14.05.2018 
Latvija, Francija, 2017. gads

Režisors: Siegfried
Scenārija autors: Siegfried

Filmas ilgums: 140 minūtes
Žanrs: melodrāma
Galvenajās lomās: Elita Kļaviņa,
Iveta Pole, Paulīna Druka, Elīna Vaska, Antons Ugrjumovs, Gustavs Krievkalns

IMDb
  Filma ir kaleidoskopisks stāsts par četrām sievietēm. Elita - kaislīga aktrise, Elīna, viņas meita, studē mākslu, Iveta ir gide, bet Paulīna - baletdejotāja, viņas visas ir iemīlējušās un filmas gaitā piedzīvo emocionālus satricinājumus. Vīriešu trūkums Rīgā dara šīs sievietes teju vai trakas. Filmas varoņu pārdzīvojumu mokas un skaistums parādīts daudz tuvāk un intīmāk, nekā jebkurā no iepriekšējām režisora filmām.

    Zigfrīds savu pieeju raksturo šādi: "Es strādāju ar katru tēlu atsevišķi, neatkarīgi no citiem, gluži kā ar vārdiem dzejolī."

    Zigfrīds, dzimis Francijā 1973. gadā, apguvis čellu, perkusijas un klavieres. Viņa pirmā pilnmetrtāžas filma - Louise (Take 2) (1998) tika demonstrēta Kannu “Un Certain Regard” programmā, un Sansa (2004) tika skatīta kā daļa no "Ceturtās nakts reitings" Kannās. Zigfrīds un viņa filma divās daļās Kinogamma (2008) bija Stambulas festivāla viesi 2009. gadā. Rīga (Dublis 1) pirmizrādi piedzīvoja 2017. gada Tallinas “Black nights” svētku programmā "Rebels with cause".

Kinoteātros no 14. maija
BestFilm.eu Logo