Filmas dubliuotas lietuvių kalba.


Sea Rex 3D – 
Jūrų dinozaurai

(Sea Rex 3D: Journey
to a Prehistoric World)

Žiūrėkite 3D kino teatruose
nuo 3.25.2011

Didžioji Britanija, Prancūzija, 2010 m.
Režisieriai: Ronan Chapalain, Pascal Vuong Scenarijaus autoriai: Ronan Chapalain, Pascal Vuong, Richard Dowlearn
Žanras: 3D animacija, dokumentinis 
Trukmė: 41 min

Sea Rex 3D — Jūrų dinozaurai“ — neįtikėtina pavasario premjera

„Siūlome žiūrovams galimybę šio filmo dėka nuvykti į jaudinančią 200 mln. metų kelionę į praeitį, kai priešistorinius vandenynus ir jūras valdė tiranozauro dydžio jūrų dinozaurai“, — sakė Paskal Vung, filmo režisierius ir prodiuseris.

Atverskite paslaptingiausią Žemės gyvenimo puslapį!
Žiūrėdami šį filmą kaip drąsios komandos narys persikelsite 200 mln. metų į praeitį — neįtikėtiną tolimų laikų pasaulį. Pirmą kartą galėsite nukeliauti į nepamirštamą ir pavojingą susitikimą su įžymiojo Juros periodo vandenyno valdovais — milžiniškais jūrų dinozaurais. Jūsų laukia stebinantys atradimai apie senovės ir šių laikų fauną bei neįtikėtinas kvapą gniaužiančių povandeninių peizažų grožis. Susitikimas su didinga Žemės praeitimi jus tikrai sužavės!
Tobulas trimatis vaizdas visą priešistorinės epochos egzotiką atskleis labai realistiškai ir iki menkiausių detalių. Jums padovanosime naują pasaulį, apie kurio egzistavimą net neįtarėte.

Jeigu didžiausia žmogaus svajonė — pamatyti gyvus dinozaurus, įmanoma, kad jo svajonė išsipildys! Žiuli, kuri žavisi dinozaurais ir vandenynais, kartu su mokslininku iš praeities Žaku pradeda stebinančią kelionę į priešistorinį pasaulį! Jie keliauja vis toliau į praeitį ir apsilankę Triaso, Juros, Kreidos periodų Žemėje, prieš 200 mln. metų atranda užburiantį povandeninį pasaulį, apgyvendintą neįtikėtinų būtybių.
Net drąsiausiose svajose Žiuli negalėjo įsivaizduoti, kad pamatys tokias milžiniškas povandenines būtybes. Tai — pleziozaurai (trumpakakliai liopleurodonai ir ilgakakliai elasmozaurai), aršūs, į varanus panašūs mozazaurai ir didžiausios žinomos jūros reptilijos 25 metrų ilgio ichtiozaurai.

Visos šios būtybės atgis kino teatrų ekranuose 3D formatu!

Tai — nepamirštamas reginys!

Filmas dubliuotas lietuvių kalba.

3D filmą kino teatruose žiūrėkite nuo kovo 25 dienos!

BestFilm.eu Logo