Tuhkatriinu (Zолушка)
Vaadake kinodes alates 24. veebruarist 2012. 

„Bolšaja raznitsa“ filmi loojatelt!
Heasüdamlik ja siiras lugu
uuel moel! 
«Tuhkatriinu»


Venemaa 2012
Režissöör: Sergei Ivanov
Produtsendid: Aleksandr Tsekalo,
Ruslan Sorokin
Stsenaarium: Dmitrij Zverkov, Maksim
Tuhanin, Ruslan Sorokin
Pikkus: 91 min
Žanr: komöödia, melodraama
Peaosades: Kristina Asmus, 
Nikita Jefremov, Artjom Tkachenko,
Liza Bojarskaja, Nonna Grišajeva,
Aleksandr Tsekalo, Juri StojanovFilmi kangelanna, Maša Krapivina – kes pole ei kaunitar ega ka mitte muinasjutuline tarkpea. Tavaline tüdruk, kes nagu tuhanded tema eakaaslased maa erinevatest nurkadest, tulid Moskvat vallutama, jättes maha oma väikesed sünnilinnad. Õhtuti õppides ning hommikust õhtuni tehes „tervistkahjustavat tööd“ – olles rikkas peres toateenijannaks. Maha visatud herneteri muidugi üles korjama ei pea, kuid tööd jätkub kuhjaga: ei teagi mispidi ennast pöörata, et võimukale perenaisele ja tema kahele kerglasele tütrele meele järele olla. 

Nagu miljonid teised tüdrukud, on ka Maša kõrvuni armunud kuulsasse lauljasse, Aleksei Korolevitšisse. Tüdruk on tema kõige pühendunum austaja, kahjuks küll vähimagi võimaluseta oma tütarlapseliku unistuse objektiga tutvumiseks. Siis aga, nagu välk selgest taevast, saab „tähtis“ perekond kutse ballile, õigemini kinnisele peole, kuhu on oodatud kogu maa kultuurieliit ja mis peamine – seal esineb TEMA! 
Sellest hetkest on Maša kõigeks valmis, et samuti sinna peole sattuda. Kuid kuidas seda teha? Loomulikult tuleb Tuhkatriinule appi hea haldjas tädi Agni näol, kes töötab väljaande „Kollane PRESS“ peatoimetajana. Ta on valmis „vaesele sugulasele“ ihaldatud kutse hankima kuid ainult ühel tingimusel: Maša läheb peole keerulise ja küllaltki pikantse ajakirjandusliku ülesandega… 

Igavuse peletavad suurepärased näitlejad:
Kristina Asmus, Nikita Jefremov, Liza Bojarskaja, Nonna Grišajeva, Aleksandr Tsekalo, Juri Stojanov, Nikolai Baskov

Filmi suurepärased laulud kirjutas Konstantin Meladze

Vaadake Baltikumi kinodes (Lätis ja Eestis) alates 24.veebruarist, (Leedus alates 2.märtsist)
aasta alguse kõige lõbusamat komöödiat armastusest, igikestvatest väärtustest ja glamuursest seltskonnast!
BestFilm.eu Logo