„KŪDIKIS“ (In Safe Hands)
Žiūrėkite kino teatruose nuo 2019.05.03


   


Prancūzija, 2018
RežisavoJeanne Herry
Scenarijaus autoriai: Jeanne Herry
Trukmė
: 107 min
Žanras: drama
Vaidina: Sandrine Kiberlain,
Gilles Lellouche, Élodie Bouchez,
Olivia Côte, Clotilde Mollet,
Jean-François Stévenin, Bruno Podalydès,
Miou-Miou
  
IMDb


Motinystės instinktas ir jo nebuvimas. Trokštami ir atstumiami vaikai.
Visa tai ir daugiau – jautrioje dramoje „KŪDIKIS“.

Filmo centre – ką tik gimęs kūdikis Teo. Motina vaiko atsisako ir berniuko likimas atsiduria socialinių darbuotojų rankose. Dabar vien tik nuo jų priklauso, kaip susiklostys Teo gyvenimas – ar pavyks jam rasti šiltus, jaukius ir mylinčius namus, ar jo kelias bus paženklintas netekties ir liūdesio.

Iš ligoninės Teo patenka pas profesionalų vaikų globėją Žaną (aktorius Gilles Lellouche‘as). Jau seniai socialinėje rūpybos sistemoje dirbantis vyras rūpinasi berniuku, kol kiti jo kolegos ieško galimų kandidatų įsivaikinti kūdikį. Viena tokių kandidačių – visiška biologinės Teo motinos priešingybė Alisa (akt. Élodie Bouchez). Moteris negali susilaukti savo vaikų, tačiau neišsipildęs motinystės instinktas ją kone varo iš proto. Jau kelerius metus minanti socialinių tarnybų slenksčius, moteris atlikusi visus įmanomus testus, išlaikiusi visus įmanomus patikrinimus ir desperatiškai laukia to vienintelio skambučio, kuris jai reikštų didžiausią laimę gyvenime.

Filmas jautriai ir diskretiškai žvelgia į kiekvieno veikėjo motyvus bei pasirinkimus; nesmerkia ir nepalaiko nė vienos pusės. Nepamokslaudama ir nemoralizuodama, režisierė taip pat puikiai atskleidžia, kiek pastangų, užsispyrimo, nusivylimų ir meilės reikalauja darbas, nuo kurio priklauso bejėgio ir apsiginti negalinčio vaiko likimas.

Estetiška, jautri, iki ašarų graudinanti ir širdį meilės pripildanti juosta „KŪDIKIS“ Lietuvoje pradedama rodyti nuo gegužės 3 dienos.

Filmas prancūzų kalba su lietuviškais subtitrais.
BestFilm.eu Logo