„Traukinys į Busaną 2: Pusiasalis“ 
(Train to Busan 2: Peninsula)
Žiūrėkite kino teatruose nuo 14.08.2020


   


Pietų Korėja, 2020
RežisavoSang-ho Yeon
Scenarijaus autoriai: Joo-Suk Park,
Sang-ho Yeon
Trukmė
: 116 min
Žanras: siaubo, trileris
Vaidina: Dong-Won Gang, Jung-hyun Lee, John D. Michaels, Re Lee,
Daniel Joey Albright, Milan-Devi LaBrey, Hae-hyo Kwon, Geoffrey Giuliano,
Pierce Conran, Christopher Gordon

IMDb

„Traukinys į Busaną 2: Pusiasalis“

Į Lietuvos kino ekranus atkeliauja vieno sėkmingiausių visų laikų Korėjos zombių filmų „Traukinys į Busaną“ tęsinys.

Prieš ketverius metus Korėjos pusiasalį nusiaubęs klaikus virusas daugumą žmonių pavertė zombiais. Ištrūkti iš nelaimės zonos pavyko tik nedaugeliui. Korėjiečių jūrų pėstininkų kapitonas Jung-seokas (aktorius Dong-Won Gang) yra vienas iš laimingųjų, pabėgusių į Honkongą.

Dabar karys gauna užduotį su dar trim kolegomis sugrįžti į nuniokotą Korėją ir iš jos parvaryti apleistą šarvuotą sunkvežimį, kuriame palikti 20 mln. dolerių. Kruopščiai parengtoje operacijoje negali būti jokių klaidų ir nesklandumų. Tačiau tokiomis aplinkybėmis nesklandumų išvengti nepavyks.

Pirmoji operacijos dalis pavyksta pagal planą – Jung-seokas su savo grupele aptinka sunkvežimį, patys tuo tarpu išvengdami Korėjoje karaliaujančių zombių. Tačiau juos pastebi kai kas, keliantis ne mažesnį pavojų. Pasirodo, Korėjoje yra išlikusių žmonių, o kai kurie jų susibūrė į savanoriškus karinius būrius. Vienas toks būrys užpuola Jung-seoko grupelę, o mūšio garsai privilioja ir zombius.

Dabar kapitonui teks pasitelkti visą savo patirtį ir sugebėjimus, kad ištrūktų iš dvigubos apsiausties, įvykdytų užduotį ir saugiai sugrįžtų į viruso nepaliestą žemę.

Filmas „Traukinys į Busaną 2: Pusiasalis“ yra itin sėkmingos 2016 m. korėjiečių juostos „Traukinys į Busaną“ tęsinys, užbaigiantis režisieriaus Yeon Sang-ho zombių trilogiją, kurią tais pačiais 2016-aisiais pradėjo animacinė juosta „Seulo stotis“. „Traukinys į Busaną“ tapo vienu sėkmingiausių visų laikų Korėjos filmų, buvo demonstruotas daugiau nei 160-yje pasaulio šalių ir jau dabar yra laikomas korėjiečių zombių filmų klasika.

Įtampos ir specialiųjų efektų kupinas bei kvapą gniaužiantis trileris „Traukinys į Busaną 2: Pusiasalis“ Lietuvoje pradedamas rodyti nuo rugpjūčio 14 dienos.
BestFilm.eu Logo