Troliai Mumiai ir žiemos pasaka 
(Moomins and the Winter Wonderland)
Žiūrėkite kino teatruose nuo 2018.11.16


Animacinis filmas šeimai

DUBLIUOTA LIETUVIŠKAI 


Suomija, Lenkija, 2017 
Režisierius: Ira Carpelan, Jakub Wronski
Trukmė: 82 min
Žanras: animacinis filmas visai šeimai
Cenzas: Įvairaus amžiaus žiūrovams


IMDbNepakartojami ir labai smagūs nauji Trolių Mumių nuotykiai atkeliauja į kino teatrus!

Toli toli, už devynių jūrų, stebuklingoje šalyje gyvena mieli padarėliai – Troliai Mumiai. Mums, žmonėms, jie šiek tiek panašūs į ant dviejų kojų vaikščiojančius begemotukus. Bet, žinoma, jei tai pasakytumėte jiems, Troliai Mumiai įsižeistų. Bet juk jūs jiems to nesakysite, tiesa?

Paprastai Troliai Mumiai žiemą praleidžia miegodami – kaip, pavyzdžiui, lokiukai. Tačiau šią žiemą vienam iš jų – mažajam muminukui – nesimiega, nors tu ką. Neturėdamas kuo užsiimti, muminukas šiltai apsirengia ir išlenda į šaltą, snieguotą žiemą patyrinėti iki tol nepažinto pasaulio. Muminukas susiranda naujų draugų, susipažįsta su iki tol nematytais keistais gyvūnais. Tačiau vienas dalykas muminukui baisiai neaiškus – visi jo sutikti naujieji draugai kalba apie kažkokį keistą padarą, kurį vadina Kalėda. Pasakoja apie jį kaip apie labai gerą, gražų ir smagų vyruką, bet niekas negali paaiškinti muminukui, kaipgi tasai Kalėda atrodo.

Žinoma, Troliai Mumiai ne iš tų, kurie lengvai nuleidžia rankas. Muminukas – ne išimtis. Jis tvirtai nusprendžia išsiaiškinti, kas gi per paukštis tas Kalėda ir kodėl visi jo taip laukia. Kad vienam nebūtų nuobodu, muminukas iš žiemos miego prikelia visą savo šeimyną ir kartu su jais imasi spręsti didžiąją paslaptį. Trolių Mumių laukia nuostabūs atradimai, džiaugsmas ir, žinoma, daugybė dovanų. ..

Filmas rodomas 2D formatu, dubliuotas lietuviškai ir be subtitrų.

Kinuose nuo lapkričio 16 d.

BestFilm.eu Logo