Kelionė į vandenyno gelmes 3D. SUGRĮŽIMAS


Filmas dubliuotas lietuvių kalba. Tekstą skaito Karina Krysko

Britanija/Vokietija/Austrija, 2010 m.
Žanras: nuotykių, dokumentinis
Trukmė: 80 min
Režisierius: Nikas Stringeris
Kompozitorius: Henningas Lohneris


Oficiali svetainė

Naujas garsios kūrėjų komandos darbas! „Kelionė į vandenyno gelmes 3D. SUGRĮŽIMAS“

Tai — įstabaus grožio dokumentinis filmas apie Loggerhead rūšies vėžlio kelionę. Išgirdęs protėvių šauksmą, jis plaukia nuo Floridos krantų per visą Atlanto vandenyną ir pakeliui susiduria su daugybe pavojų. Skirtingai nuo daugumos dokumentinių filmų, čia rasite tikrą draminę istoriją ir jaudinsitės dėl vėžlio kelionės sėkmės! 
3D technologijos ir puiki muzika leis peržiūros metu visiškai pasinerti į vandenyno gelmių gyvenimą, pajusti jo alsavimą ir mėgautis naujais potyriais!
Įtraukiančios istorijos apie pasaulio vandenyno paslaptis ir jo gyventojus tęsinys!  Sūrūs purslai, žuvėdrų klyksmai, pakrantės bangų plakimas… Visi myli jūrą ir svajoja pasinerti į nuostabų, stebuklingą ir neperprantamą vandenyno pasaulį. Pagrindinis filmo veikėjas — jūrinis vėžlys — kviečia keliauti ir taps jūsų gidu tarpkontinentinėje kelionėje audringomis vandenyno bangomis. Jūsų laukia spalvingi koraliniai rifai, susidūrimai su rykliais, reti gelmių gyventojai, margas karštų tropikų pasaulis ir gąsdinantis Antarktikos ledynų šaltis. Kiek mįslių ir paslapčių saugo vandenyno gelmės!
Paskendusių laivų lobiai ir Bermudų trikampio anomalija — niekai palyginti su tuo, ką galėsite pamatyti. Šioje nepaprastoje kelionėje jums atsiskleis visa vandenyno galia ir šio sudėtingo povandeninio pasaulio trapumas. Juk taip reikia, kad jį saugotume!  Žmonija mažai žino apie jūros padarų gyvenimą. Didžioji Atlanto vandenyno Loggerhead vėžlio kelionė bus viena nedaugelio galimybių, kuri leis pamatyti gyvenimą vandenyne. Filmas yra paremtas tikra istorija, iš tiesų nutikusia jūros vėžliui!

„Kelionė į vandenyno gelmes 3D. SUGRĮŽIMAS“ — neabejotinas Tarptautinio Toronto kino festivalio perlas!   
BestFilm.eu Logo