„VALDININKO PRAKEIKSMAS“ 
(Проклятый чиновник)
Žiūrėkite kino teatruose nuo 2021.06.25


   
Rusija, 2021
RežisavoSarik Andreasyan
Scenarijaus autoriai: Gayk Asatryan, Aleksey Gravitskiy
Trukmė
: 95 min
Žanras: komedija
Vaidina: Maksim Lagashkin
Aleksey Maklakov, Elizaveta Arzamasova, 
Rostislav Gulbis, Konstantin Fyodorov, 
Mikhail Bogdasarov, Vladimir Jochev, 
Elena Kochetkova, Ivan Kokorin, 
Yuriy Kuznetsov, Oleg Komarov, 
Dmitriy Kolchin
  
IMDb

Valdininkų gyvenimas Rusijoje nėra lengvas. Darbo daug, ant sprando nuolat sėdi dažniausiai bjaurus viršininkas, o atlyginimas – apgailėtinas. Tiesa, jei moki suktis, prie atlyginimo gali nemenkai prisidurti ir tada gyvenimas ženkliai pagerėja.

Valdininko Fiodoro (aktorius Maksimas Lagaškinas) gyvenimas kaip tik turi ženkliai pagerėti: už „teisingą“ sprendimą ir jo parašą Fiodorui žadama gausiai atsilyginti. Grynais, žinoma. Tačiau ruošdamasis stambiausio savo gyvenime kyšio paėmimui, Fiodoras padaro nedovanotiną klaidą: supykdo iš pažiūros visiškai eilinę močiutę, jai išdidžiai pasakęs, kad „neima kyšių“. Močiutė pasirodo besanti visiškai neeilinė ir prakeikia Fiodorą – nuo šiol jis fiziškai negalės paimti jokio, net ir paties menkiausio kyšio.

Atėjus lemtingai dienai, kuomet Fiodoro gyvenimas turėtų pasikeisti tarsi laimėjus loterijoje, valdininkas su siaubu suvokia, kad negali paimti pinigų. O per kelias artimiausias dienas įsitikina ir dar vienu siaubingu dalyku – net ir pasitelkus visą valios jėgą ir paėmus kyšį, šie pinigai jo rankose tiesiog... sudega. O kam reikalingas valdininkas, kuris negali nei imti, nei duoti kyšio? Teisingai – niekam. Vargšas Fiodoras turi skubiai surasti išeitį ir nuimti užkeikimą, nes visos svajonės apie geresnį gyvenimą grasina sudegti kaip tie prakeikti pinigai jo rankose.

Smagi gyvenimiška komedija „Valdininko prakeiksmas“
Lietuvoje pradedama rodyti birželio 25 dieną.


Filmas rusų kalba su lietuviškais subtitrais.
BestFilm.eu Logo