Meškų žemė 3D 
(Land of the Bears 3D)
Žiūrėkite kino teatruose nuo 2014.05.23


   Laukinės Kamčiatkos 
pasaulį
Prancūzija, 2014 m.
Režisierius: Guillaume Vincent
Scenarijaus autoriai: Michel Fessler,
Yves Paccalet, Guillaume Vincent
Trukmė: 95 min
Žanras: nuotykių, dokumentika

IMDb

Sveiki atvykę į užburiančio grožio Kamčiatkos pusiasalio dykras, legendomis apipintą žemę ir laukinių rudųjų meškų karalystę! Tai istorija apie penkių rudųjų meškų — patelės, jos dviejų jauniklių, ūgtelėjusio meškiuko ir patyrusio vado — nuotykius. Kiekvienas iš šių neįprastų personažų turi savų bėdų ir rūpesčių. Meška privalo pamaitinti ir apsaugoti jauniklius, o jie tetrokšta tyrinėti didelį ir bekraštį aplinkinį pasaulį, net nesuvokdami apie pavojus, tykančius kiekviename žingsnyje. Tuo tarpu bręstantis meškis turi atrasti savo vietą suaugusiųjų pasaulyje, o patyrusiam lokiui tenka nuolat ginti savo viršenybę ir demonstruoti jėgą…

Žinoma, tai ne vaidybinis filmas („Lokį“ dar 1988 m. sukūrė garsusis prancūzų režisierius J.-J. Annaud), tačiau ši G. Vincento juosta vis tiek pateks į kino istoriją. Juk tai pirmasis dokumentinis filmas apie gamtą, nufilmuotas 3D kameromis. Beje, šį ambicingą projektą įgyvendinti pagelbėjo ne mažiau garsus gamtos puoselėtojas, ekologijos šalininkas ir „Oskaro“ laureatas Jamesas Cameronas („Titanikas“, „Avataras“). Tai jo įkurta kompanija „Cameron Pace Group“ padėjo atskleisti įvairialypį retai apgyvendintos Kamčiatkos grožį, su jos ugnikalnių keteromis, upių ir upelių voratinkliais, ežerų akimis ir, rodos, laikui nepavaldžia ramybe. 

O kur dar puikus garsas ir meistriškas operatoriaus L. J. Kerguistelio darbas! Pasinerkite į „Meškų žemės“ grožį trimatėje erdvėje. Aplankykite ne tik didžiausią rudųjų meškų, bet ir… lašišų populiaciją pasaulyje.   

Kinuose nuo 2014 m. gegužės 23 dienos.
BestFilm.eu Logo