Aš, tu, jis ir ji (Я, Ты, Он, Она)
Žiūrėkite kino teatruose nuo 2019.01.11


   Ukrainà, 2018

Režisavo: David Dodson, Vladimir Zelenskiy

Trukmė: 96 min

Žanras: komedija

Vaidina: Vladimir Zelenskiy,
Evgeniy Koshevoy, Nadezda Dorofeyeva, Anastasiya Korotkaya

Kinopoisk
IMDb

Maksimas ir Jana Tkačenkos (juos vaidina Vladimiras Zelenskis ir Anastasija Korotkaja) vedę jau dešimt metų. Romantiškus santykius pakeitė buitinė sąjunga, meilę – abipusė pagarba, o aistrą – įprotis ir įsipareigojimai. Žodžiu, pasaka seniai baigėsi. Nuolat besipykdami tarpusavyje ir nebematydami išeities iš susidariusios situacijos, sutuoktiniai nutaria skirtis. Juo labiau, kad jų abiejų gyvenime jau atsiradę ir nauji žmonės, priverčiantys greičiau plakti širdis: Janai kompaniją palaiko Borisas (akt. Jevgenijus Koševojus), o Maksas rėžia sparną aplink gražuolę Jeleną (akt. Nadia Dorofejeva).

Tačiau išsiskirti, pasirodo, nėra taip paprasta – net ir abipusiu sutikimu. Porai paskirta teisėja, kažkada buvusi psichologė, mato, kad Makso ir Janos širdyse dar rusena juos suvedę jausmai ir duoda jiems mėnesį „pataisyti santuokai“. O kad sutuoktiniai nesukčiautų, teisėja liepia jiems per tas 30 dienų išpildyti slapčiausias savo svajones, norus ir fantazijas, kuriems anksčiau niekaip nesiryžo.

Šiek tiek paburbėję, Jana ir Maksas atsidūsta ir ima vykdyti teisėjos užduotį. Iš pradžių – nedrąsiai, tačiau sulig kiekvienu žingsniu vis aktyviau, aistringiau ir nuoširdžiau. Žinoma, kiekviena užduotis sukelia tam tikrų nepatogumų tiek jiems, tiek aplinkiniams. Ypač sunku visą šį eksperimentą paaiškinti naujoms antroms pusėms – Jelenai ir Borisui. Bet po ilgos pertraukos leidę sau būti savimi bei išlaisvinę užgniaužtus vidinius poreikius, buvę įsimylėjėliai pamažu vėl atranda gyvenimo džiaugsmą, grožį ir prigesusius jausmus...

Nuotaikinga romantinė komedija „Aš, tu, jis ir ji“ Lietuvoje pradedama rodyti sausio 11 dieną.
BestFilm.eu Logo