Sniego Mūšis (Snowtime!)
Žiūrėkite kino teatruose nuo 2016.02.26
Kanada, 2015
Režisierius: Jean-François Pouliot
Scenarijaus autoriai: Roger Cantin, 
Normand Canac-Marquis

Trukmė: 82 min
Žanras: animacija, nuotykių, šeimos 
Cenzas: Įvairaus amžiaus žiūrovams

IMDb

Žiemos malonumai animaciniame filme visai šeimai „Sniego mūšis!“

Žiema gali būti tamsi, niūri, ilga ir nuobodi. Tačiau ji turi kai ką tokio, ko neturi kiti metų laikai: sniegą. Rogutės, slidės, seniai besmegeniai ir, žinoma, sniego mūšiai — neprilygstami džiaugsmai kiekvienam vaikui, o dažnai — ir suaugusiajam.

Vieno kaimelio vaikai žiemos atostogų metu nutaria surengti tokį sniego mūšį, kokio dar niekas neregėjo: su dviem kariuomenėmis, generolais ir didžiule tvirtove. Vienos kariuomenės generolu tampa kaimelio senbuvis vienuolikametis Lukas. Jo priešininkai savo vadove išsirenka naujokę, Luko bendraamžę Sofiją. Taisyklės paprastos: laimės komanda, kuri bus užėmusi tvirtovę žiemos atostogų pabaigoje. Sofijos kariuomenė užima tvirtovės gynybos postus, o Luko armija pasirengia pirmajai atakai. Mūšis prasideda.

Sulig kiekviena diena vaikai vis labiau įsitraukia į žaidimą. Taktiniai manevrai, netikėtos atakos, persigrupavimai, apgaulingi veiksmai ir kartais netgi klasta — visa tai vis labiau kaitina atmosferą. Apimti azarto, vis daugiau vaikų ima siekti laimėti bet kokia kaina. Jų priešakyje yra Lukas, kurio komandos ir veiksmai pamažu ima priminti ne linksmą žaidimą, o tikrą karą.

Nuotaikingas ir pamokantis filmas visai šeimai „Sniego mūšis“
Lietuvoje pradedamas rodyti vasario 26 dieną.
BestFilm.eu Logo