Dideli blogi vilkai 
(Big Bad Wolves)
Žiūrėkite kino teatruose nuo 2014.02.20

   


Izraelis, 2013
Režisavo: Aharon Keshales,
Navot Papushado
Scenarijaus autoriai: Aharon Keshales,
Navot Papushado
Trukmė: 110 min
Žanras: trileris, kriminaliniskomedija
Vaidina: Lior Ashkenazi, Rotem Keinan,
Tzahi Grad, Nati Kluger, Dvir Benedek,
Doval'e Glickman, Menashe Noy,
Kais Nashif, Guy Adler

IMDb

 Toronto kino festivalio „After Dark Film Festival“ atradimas

„Geriausias metų filmas“ — Quentinas Tarantino 

Žiaurių žmogžudysčių serija į tvirtą mazgą supynė trijų žmonių likimus: aukos tėvo, policininko ir pagrindinio įtariamojo.
Tėvas trokšta keršto, policininkas veikia įstatymų ribose, o pagrindinis įtariamasis — teologijos dėstytojas, į laisvę paleistas per policijos neapsižiūrėjimą.

Izraelio režisierių tandemas sumaišo juodąją komediją, kriminalinį trilerį, svarstymus apie tai, kas leidžiama, ribas ir tikslo bei jam pasiekti skirtų priemonių santykį.

Kinematografininkų mėgstamas „arkliukas“ „nepakanka įrodymų, bet viskas nurodo į įtariamąjį“ filme „Dideli blogi vilkai“ įgauna radikalų atspalvį. Libano karo veteranas (šioje byloje suinteresuotas asmeninių motyvų) ir blogas policininkas nusprendžia siekti teisingumo savo pačių metodais, — nors ir nehumaniškais, bet vieninteliais įmanomais.

Filme yra užuomina apie Arabijos-Izraelio konfliktą. Ši linija įpinta kaip šalutinė, bet tai padaryta taip delikačiai ir grakščiai, kad tesukelia tik susižavėjimą.

Tragedija ir komedija, trileris ir juodasis humoras — „Dideli blogi vilkai“ — deimantas šiuolaikinio kino pasaulyje, jau ne kartą pastebėtas įvairiuose festivaliuose ir pripažintas paties Tarantino.

Nepraleiskite kino teatruose nuo vasario 20-osios! 
BestFilm.eu Logo