Vaiduoklis (Призрак)
Žiūrėkite kino teatruose nuo 2015.04.24

Rusija, 2015
Režisavo: Aleksandras Voitinskij
Scenarijaus autoriai: Andrei Zolotarjovs,
Oleg Malovichenko
Trukmė: 114 min
Žanras: komedija, šeimos
Vaidina: Fiodor Bondarčiuk,
Semion Treskunov, 
Jan Capnik,
Anna Antonova, Ani Petrosjan,
Sofia
Rajmzan, Igor Ugolnikovs

Kinopoisk

Filmo „Džiunglės“ kūrėjas Aleksandras Voitinskis pristato naują komediją su nepakartojamu ir charizmatiškuoju Fiodoru Bondarčiuku.

Dar vakar Jurijus Gordejevas — ambicingas lėktuvų konstruktorius ir moterų numylėtinis — buvo tik per žingsnį nuo šlovės. Jo lėktuvas JUG-1 turėjo tapti tikru proveržiu tėvyninėje aviacijoje. Tačiau šiandien Jurijaus niekas nemato ir negirdi, todėl verslo konkurentas be jokių kliūčių uždaro jo kompaniją. Viskas įvyko dėl to, kad Jurijus žuvo autokatastrofoje ir tapo vaiduokliu. 
Septintokas Vania Kuznecovas visuomet buvo tuščia vieta. Per didelės mamos globos auka, bendraklasių pašaipų objektas, jis bijo net užkalbinti mergaitę, kurią seniai įsimylėjęs. 

Jurijus turi savaitę, kad pabaigtų savo gyvenimo darbą ir jo lėktuvas pakiltų į orą. Vania — vienintelis, kuris jį mato ir gali padėti. 

Įdomu:
Ateities lėktuvas JUG-1, kurį sukonstravo Jurijus Gordejevas, Fiodoro Bondarčiuko herojus, yra kompanijos „MainRoad Post“ kompiuterinės grafikos kūrinys.  Jokie šiuolaikiniai analogai ir aukštos kokybės techninės dekoracijos negalėjo perteikti šio lėktuvo unikalumo.

„Vaiduoklis“ — pirmas Rusijos filmas, kurį kuriant buvo panaudota garso technologija „Dolby Atmos“.  

Nuostabus aktorių duetas. Audringos emocijos… 
Ilgai lauktas filmas, kuriuo galima didžiuotis…
Netikėtas, jaudinantis, tikras…
Kinuose nuo balandžio 24 dienos 
BestFilm.eu Logo