Kallis sõber (Bel Ami)
Vaadake kinodes alates 30.03.2012.

Inglismaa, Prantsusmaa, Itaalia 2011
Režissöör: Declan Donnellan,
Nick Ormerod,

Produtsent: Uberto Pasolini
Stsenaarium: Guy de Maupassant,
Rachel Bennette

Filmi pikkus: 104min
Žanr: draama
Peaosades: Robert Pattinson,
Uma Thurman, Natalia Tena,
Christina Ricci, Kristin Scott Thomas, 
Holly Grainger

Ametlik kodulehtGeorges Duroy (Robert Pattison), rikaste talupoegadest kõrtsiomanike poeg on sünnipäraselt ilusa väljanägemisega. Ta meeldib väga naistele ja ta elab Pariisis. Aga tal on taskus vaid kolm franki ja palka saab alles kahe päeva pärast. Tal on palav ja soovib õlut... Duroy kolab sihitult mööda Pariisi ja ootab juhust, mis peab ju tekkima?
Juhus — see on ennekõike naine, kes teda aitab...

Kenake Georges Duroy, libe avantürist, naistelemmik, kes üritab iga hinna eest naistele meeldida, et saada ligipääs Pariisi kõrgseltskonda. 
Tema karjäär sõltub nüüd tema hurmavast välimusest ja võluvatest maneeridest. Georges on muutunud omapäraseks kergemeelseks meheks, kes on  raha ja positsiooni nimel valmis kõigeks. Muutudes oma karjääri orjaks on ta unustanud, mis on tõeline armastus.

Huvitavad faktid:

Robert Pattison ehmus filmi «Kallis sõber» võtete ajal seksi stseeni ees Uma Thurmaniga.
Robert Pattison, tunnistas intervjuus ajakirjale DailyRecord, et seksistseenid võtteplatsil partneri - Uma Thurmaniga õnnestusid tal raskelt. "Seksistseeenid Umaga nõudsid minult suurt pingutust. See oli raske. Süzee järgi kasutab tema osaline seksi nagu relva, aga minu osaline mõtleb nagu loom", - tunnistas näitleja.

«Kallis sõber» / Bel Ami on Guy de Maupassanti ühe tuntuima romaani ekraniseering, avantüristist, kes unistab karjäärist ja mitte kellegi ees kummardamisest.

BestFilm.eu Logo