Küülikutest kärmemad 
(Быстрее, чем кролики)
Vaadake kinodes alates 03.01.2014.Venemaa 2013
Režissöör: Dmitriy Dyachenko
Stsenaarium: Leonid Barats,
Sergei Petreykov, Rostislav Hait
Pikkus: 99 min
Žanr: komöödia
Peaosades: Leonid Barats,
Aleksandr Demidov, Kamil Larin,
Rostislav Hait, Nonna Grishaeva,
Valdis Pelsh, Dmitri Dibrov, 
Artjom Smola, Igor Zolotovotskij          

Menufilmide «Valimispäev», «Raadiopäev» ja «Millest mehed räägivad» loojate uus 
komöödia «Küülikutest kärmemad»

Kord aastas, täpsemalt jaanuarikuus, toob komöödiateater Kvartet I kinolinale uue publikut naerutava hittfilmi, sest just uue aasta alguses peab saama naeru ja nalja nabani!
 
3. jaanuarist astuvad uues komöödiafilmis ’’Küülikutest kärmemad’’ meie ette võrratud ja säravad Leonid Barats, Aleksandr Demidov, Kamil Larin ja Rostislav Hait.

Mitmeti tõlgendatava pealkirja «Küülikutest kärmemad» taga peitub absurdielementidega  vürtsitatud huumor. See film on meeltmööda nii intellektuaalidele kui kultuurse popkorni austajatele! Kindel on see, et igav ei hakka!

Film jutustab ühest ettevõtlikust, kuid mitte eriti ausast produtsendist, kes peale suuremat sorti pidu satub koos semudega kinnisesse ruumi, kus puuduvad nii uksed kui aknad.

Kus nad on? Kuidas sinna sattusid? Mis saab edasi?

Pohmelliuimas tegelased leiavad üksmeelselt, et on tegu on teispoolsusega.  Nüüd jäävad mehed rabatult viimsepäeva kohut ootama, mis peatselt saabub… 
Mis saab edasi, vaatab juba igaüks kinos.

’’Küülikutest kärmemad’’ on väga naljakas, kohati emotsionaalselt liigutav, kohati nutikas, aga kindlasti mitte labast nalja propageeriv linateos. 

Eesti kinodes alates 3. jaanuarist! 
BestFilm.eu Logo